Úvodní strana >

O firmě

PROFIL SPOLEČNOSTI

Jsme na trhu s ocelí od roku 1994 .  Od svého vzniku  nabízíme našim zákazníkům produkty se specifickými požadavky pro nejnáročnější použití.  Nabízíme řešení  při realizaci nových i zlepšování stávajících výrobních  záměrů . Znalostmi produktu a partnerstvím s našimi dodavateli vytváříme stabilní dodavatelské procesy pro realizaci  zakázkových i velkosériových výrobních činností.

Vybudované servisní středisko v Králově Dvoře u Berouna s technickým vybavením pro dělení dlouhých i plochých výrobků vytváří podmínky pro flexibilní  zajištění dodávek i kvalitní uskladnění materiálu.

Nově  nabízeným produktem  společnosti jsou pružiny  tlačné,  tažné, torzní i tvarové vyráběné z drátu do průměru 4,60 mm.  I v tomto segmentu  nabízíme řešení  pro  dodávky malosériové i velkosériové .

Naše nabídka oslovuje zejména náročné zpracovatele plochých a dlouhých hutních výrobků, zpracovatele nerezových materiálů, výrobce ložisek.

Pracovníci společnosti s dlouholetou odbornou praxí Vám pomohou najít efektivní řešení vašich potřeb a požadavků. Přesvědčte se sami.

 

 

profil_spolecnosti
profil_spolecnosti1

 

Provozovna a sklad:

Kontakty:

  • MONTAN OCEL, spol. s r.o..
  • Jeremiášova 947,
  • 155 00 Praha - Stodůlky
  • IČO: 60464810
  • DIČ: CZ60464810

© Montan Ocel s.r.o.   Vytvořilo CMS & ANAWE

Napište nám

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.